

| Parameter | Value |
|---|---|
| Frequency | 24 MHz |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Packaging | Reel |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| RoHS | Compliant |
| Operating Supply Voltage | 1.8 V |
| Frequency Tolerance | 20 ppm ,25 ppm ,50 ppm |
| Load Capacitance | 15 pF |
| Height - Seated (Max) | 0.9 mm |
| Supply Current | 18 mA |
| Base Resonator | Crystal |
Stock: 2
Distributors
pcbx
Unit Price$0.33898
Ext.Price$0.33898
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.33898 | $0.33898 |
| 10 | $0.33024 | $3.30240 |
| 25 | $0.32798 | $8.19950 |
| 50 | $0.32573 | $16.28650 |
| 100 | $0.32350 | $32.35000 |
